KONTAKTA OSS

Kontoret är bemannat vardagar  07:00-16:00

Huvudnummer växel   Tel: 0152-22312       Mail:  info@stegborgs.se

Försäljning                      Tel: 0152-785771      Mail:   order@stegborgs.se

Inköp/Leverans             Tel: 0152-785772

support/Jour                  Tel: 0152-785770       Mail:  support@stegborgs.se

Hitta hit   Annebergsvägen 3 Strängnäs

 

Vid Beställning/offertförfrågan, fyll i era uppgifter  med vårat nya beställningsunderlag

BESTÄLLNINGSUNDERLAG

 

Vid retur, fyll i era uppgifter och skicka formuläret tillsammans med godset.

SERVICEFORMULÄR

 

Vi erbjuder kurser i System E2

Välkomna hit till oss och gå på 1-dags kurs om vårat System E2. Om så önskas finns möjlighet för oss att komma till er. Vi går igenom systemets menyträd och funktioner. Vi anpassar kursen utefter era behov och svarar på alla era frågor. Vi tillhandahåller kursmaterial. Vid intresse, fyll i formuläret  nedan så återkommer vi med mer information.                                                                                                   Kursledare: Fredrik Stegborg                                                 

 

 

Vill ni att vi kontakter er                                                                                                                                     Fyll i era kontaktuppgifter och ärende nedan, så hör vi av oss fortast möjligt.

 

Direktnummer

Fredrik Stegborg
Ägare/VD                                    
0152-785776
fredrik.stegborg@stegborgs.se

SÄLJARE

Jonas Mellberg
Försäljning/Beredning                                    
0152-785740
jonas.mellberg@stegborgs.se

Per Ferm
Försäljning/Beredning                                                     0152-785742                         per.ferm@stegborgs.se

BEREDNING

Rasmus Brege
Beredning Skåp                                 
0152-785743          rasmus.brege@stegborgs.se

Teres Johansson                                       Beredning Tablå/Kvalite                                  0152-785779                  teres.johansson@stegborgs.se  

SUPPORT

Fredrik Karlsson
Support /Utvecklare              
0152-785778
fredrik.karlsson@stegborgs.se

Rasmus Brege
Support/Beredare                                                   0152-785743            rasmus.brege@stegborgs.se

Jonnie Olofsson
Support                                                                  0152-785774                         jonnie.olofsson@stegborgs.se

Fredrik Stegborg
Support                                    
0152-785776
fredrik.stegborg@stegborgs.se  

EKONOMI/INKÖP

Jenny Stegborg
Ekonomi
jenny.stegborg@stegborgs.se

Fredrik Stegborg
Inköp             
0152-785776
fredrik.stegborg@stegborgs.se  

PRODUKTION   

Dan Eriksson

Erik Sivander

Filip Önnerstedt

Jens Jakobsson

Lovisa Önnerstedt Tablå  

Patrik Sääv 

Viktor Lindholm Skåptest

LOGISTIK

Anders Pihl
Logistik                                                                  0152-785777                       lager@stegborgs.se      

Joakim Sipola
Logistik 

Ditt namn
E-post
Telefon
Meddelande